Eten en drinken

Restaurants en eettijden bij all inclusive op Curaçao

Van ontbijt tot nachtbuffet: bij sommige resorts op Curaçao kun je de klok rond iets eten, bij andere sluit de laatste keuken om 21.00 uur. Deze gids zet de gepubliceerde eettijden en restaurants van tien resorts naast elkaar.

Hotel boeken

Vergelijk het aanbod

Personen2
Zoek

Vind jouw hotel op Curaçao

Jouw hotel op Curaçao

2 personen

Bekijk meer

Live prijzen

Resorts met actuele prijzen

Per resort de laagste actuele pakketprijs per persoon inclusief vlucht, dagelijks ververst.

Kunuku Aqua Resort
All inclusiveGezinnen

Kunuku Aqua Resort★★★★☆

📍 Sint Willibrordus, westelijk Curaçao
  • All inclusive familieresort met eigen aquapark en glijbanen
  • Gratis dagelijkse shuttle naar Porto Marie, Daaibooi en Pirate Bay
  • 213 accommodaties, waaronder familiekamers en appartementen
€916Vanaf per persoon
Sandals Royal Curaçao
All inclusiveAlleen volwassenen

Sandals Royal Curaçao

📍 Nieuwpoort, Santa Barbara-landgoed (zuidoostkust)
  • Adults-only luxe all inclusive met onbeperkt a la carte
  • Dos Awa infinity pool op twee niveaus
  • Bij Butler Suites vanaf zeven nachten een MINI Cooper en dineertegoed
€2.389Vanaf per persoon
Baoase Luxury Resort
All inclusiveGezinnen en stellen

Baoase Luxury Resort★★★★★

📍 Marie Pampoen, Willemstad
  • Vijfsterren luxe, ook als all inclusive boekbaar
  • Privéstrand met beschutte lagune
  • Een van de best beoordeelde resorts van Curaçao
€3.249Vanaf per persoon

Je boekt altijd rechtstreeks bij de reisorganisatie. Wij noemen bewust geen vaste bedragen in de tekst, omdat pakketprijzen per dag en per vertrekdatum wisselen.

Eettijden lijken een detail, maar ze bepalen je dag. Kom je na een boottocht naar Klein Curaçao pas om 17.00 uur terug, dan wil je weten of het diner om 18.00 of om 19.00 uur begint, en of er daarna nog iets open is.

Hieronder vind je per resort de gepubliceerde tijden per eetmoment, de restaurants die in de formule zitten en waar je reserveert. Wat er in elk pakket zit en wat extra kost, staat in de gids wat is inbegrepen bij all inclusive.

Snel naar de juiste gids

Staat je keuze al min of meer vast? Dan helpen deze pagina's je verder dan een tijdschema.

Eettijden

Eettijden per resort

De tijden hieronder zijn de gepubliceerde tijden van het hoofdrestaurant of buffet. Themarestaurants hebben vaak eigen tijden; die staan bij het resort zelf. Bij Marriott en Renaissance publiceren de pakketbronnen geen vaste tijden, en Baoase serveert à la carte volgens het maaltijdplan.

Gepubliceerde eettijden (tijden kunnen per seizoen wisselen)
ResortOntbijtLunchDinerLaatste of nachtelijke optie
Mangrove Beach07.00 tot 11.0012.30 tot 14.3019.00 tot 21.30Midnight Buffet tot 07.00
The Rif07.00 tot 11.00navragencirca 18.00 tot 21.30Midnight Buffet bij Mangrove tot 07.00
Kunuku07.00 tot 10.0012.00 tot 14.0018.00 tot 21.00Bar tot 23.00
Sunscape07.00 tot 10.3012.00 tot 15.3018.00 tot 22.00Coco Café de klok rond
Dreams07.00 tot 11.0012.30 tot 15.3018.30 tot 22.30Coco Café tot 21.00, bars tot 01.00
Zoëtry07.00 tot 11.0010.00 tot 17.3018.00 tot 23.00Suite-dining de klok rond
MarriottnavragennavragennavragenVolgens pakketvoorwaarden
RenaissancenavragennavragennavragenVolgens pakketvoorwaarden
Sandals07.30 tot 10.3011.00 tot 15.3017.30 of 18.00 tot 21.30Pietra tot 02.00

Laat op de avond

Waar eet je 's nachts nog iets?

Echte nachtelijke eetopties zijn zeldzaam op Curaçao. Bij deze resorts noemen de bronnen iets wat rond de klok open is:

  • Mangrove Beach: Midnight Buffet en de Flamingo Beach Bar zijn samen de klok rond open.
  • The Rif: Sunset Beach Bar 24 uur, Coral Pool Bar tot 02.00.
  • Sunscape: Coco Café is 24 uur open voor koffie, gebak en snacks.
  • Zoëtry: 24-uurs dining op de suite.

Bij Dreams sluit Coco Café volgens de huidige opgave om 21.00 uur, al blijft de Rendezvous-bar tot 01.00 uur open. Bij Sandals serveert Pietra tot 02.00 uur een late-nightkaart.

Restaurants

De restaurants in de formule, per resort

Per resort de restaurants en bars die de bronnen tot de all inclusive rekenen, met de belangrijkste voorwaarde eronder.

Mangrove Beach

Ultra all inclusive

  • Breeze-buffet voor ontbijt, lunch en diner
  • Food Street met pizza, shoarma, ijs en Nederlandse snacks
  • Themarestaurants Cor & Don BBQ, Dushi Sushi, Siciliano en Tavern Seafood
  • Pera Patisserie met vers gebak, van 07.00 tot middernacht

Diner in de themarestaurants reserveer je, naar beschikbaarheid

The Rif

Ultra all inclusive

  • Otrobanda-buffet met show cooking, omeletten, pasta en pizza
  • Harbor, Maya (Mexicaans) en Sofra (Turks)
  • Restaurants en bars van zusterresort Mangrove Beach
  • Sunset Beach Bar, 24 uur per dag open

Maya en Sofra zijn niet elke avond open

Kunuku

All inclusive

  • Buffet voor ontbijt, lunch en diner
  • Foodstreet met snacks van 10.00 tot 17.00
  • Pizza, ook tussen 14.00 en 17.00
  • Geselecteerde drankjes tot 23.00

Strandexploitanten kunnen eigen entree en ligbedkosten vragen

Sunscape

Unlimited-Fun

  • World Café-buffet en Oceana
  • À la carte bij Da Mario (Italiaans) en Himitsu (Aziatische fusion en sushi)
  • Coco Café, 24 uur per dag: koffie, thee, gebak en deli-snacks
  • Manatees swim-up bar

Teppanyaki bij Himitsu reserveer je

Dreams

Unlimited-Luxury

  • World Café-buffet
  • Barefoot Grill aan het strand
  • Oceana, Portofino en Seaside Grill voor het diner
  • Rendezvous-bar tot 01.00

Battellino, Blu en het adults-only Il Mare-deel zijn voor Preferred Club-gasten

Zoëtry

Endless Privileges

  • Bloom (internationaal à la carte) en Botanica (lunch en snacks)
  • Drie bars, waaronder wijnbar Cork & Cordials
  • 24-uurs dining op de suite
  • Minibar, twee keer per dag aangevuld

Sip, Savor & See regel je vóór 15.00 via de conciërge

Marriott

Ultimate All-Inclusive (optioneel)

  • JFK Steakhouse (beperkte kaart)
  • Salty Iguana en Zala Gastro Lounge
  • Koi Kòrá Sushi Bar
  • Papiamentu Marketplace (behalve winkelartikelen)

Alleen gasten met het Ultimate-tarief eten en drinken inbegrepen

Renaissance

Ultimate All-Inclusive (optioneel)

  • Ontbijt, lunch en diner in Nautilus
  • Infinity Beach Club en geselecteerde bars
  • Dinerbon van USD 25 voor deelnemende restaurants in Rif Fort of de mall (volgens TUI)

Standaardtarief en all-inclusivetarief zijn niet hetzelfde

Sandals

Sandals all inclusive

  • Acht restaurants en drie foodtrucks (Toteki, Heart & Sol, Kishi)
  • Dertien bars met premium sterke drank en huiswijn
  • Minibar en luchthavenvervoer
  • Niet-gemotoriseerde watersport en duiken voor gecertificeerde gasten

USD 250 dineertegoed buiten het resort en een MINI Cooper alleen bij Butler Suites vanaf zeven nachten

Baoase

All-inclusive maaltijdplan (optioneel)

  • Dagelijks ontbijt
  • Driegangenlunch en -diner à la carte
  • Geselecteerde wijnen en sterke drank per glas
  • Frisdranken

Het plan geldt altijd voor het hele verblijf

Dieetwensen

Allergieën en dieetwensen

Geen enkel resort op onze lijst publiceert een complete dagkaart per buffet, dus concrete gerechten en toetjes wisselen. Wel noemen twee resorts hun aanpak uitdrukkelijk:

  • Zoëtry noemt biologische, lokale en glutenvrije keuzes op verzoek.
  • Sandals heeft een Culinary Concierge voor allergieën en reserveringen; koosjere maaltijden meld je een maand vooraf.
Handig om te weten

Stuur je dieetwens een paar weken voor vertrek per mail naar het resort en vraag om een bevestiging. Dan weet de keuken het al bij je aankomst.

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over eten bij all inclusive op Curaçao

Kun je op Curaçao 24 uur per dag eten bij all inclusive?

Bij drie resorts op onze lijst wel. Mangrove Beach heeft een Midnight Buffet van 21.30 tot 07.00 uur, Sunscape houdt Coco Café 24 uur open voor koffie, gebak en snacks, en Zoëtry biedt 24-uurs dining op de suite. Gasten van The Rif kunnen 's nachts naar het buffet van Mangrove.

Hoe laat is het ontbijt bij all inclusive resorts op Curaçao?

Meestal begint het ontbijt om 07.00 uur. Bij Kunuku loopt het buffet tot 10.00 uur, bij Sunscape tot 10.30 uur en bij Mangrove Beach, The Rif, Dreams en Zoëtry tot 11.00 uur. Bij Sandals ontbijt je vanaf 07.30 uur bij Pietra of vanaf 08.00 uur bij Butch's.

Moet je reserveren voor de à-la-carterestaurants?

Bij een deel wel. Mangrove Beach vraagt reservering voor de themarestaurants, Sunscape voor teppanyaki bij Himitsu en Sandals voor Butch's Island Chop House en Vincent. Bij The Rif geldt voor Maya en Sofra een reservering naar beschikbaarheid.

Kun je glutenvrij of koosjer eten bij all inclusive op Curaçao?

Zoëtry noemt biologische, lokale en glutenvrije keuzes op verzoek, en bij Sandals helpt een Culinary Concierge met allergieën; koosjere maaltijden meld je daar een maand vooraf. Bij de andere resorts publiceren de bronnen geen complete dagkaart, dus geef dieetwensen vooraf door.

Is er een nachtbuffet op Curaçao?

Ja, bij Mangrove Beach Corendon. Het Midnight Buffet in Breeze loopt van 21.30 tot 07.00 uur en is ook toegankelijk voor gasten van zusterhotel The Rif. De samenstelling wordt niet vooraf gepubliceerd.

Past het eetritme van een resort bij je? Vergelijk dan de actuele all-inclusiveaanbiedingen, of bekijk eerst welk resort het beste bij je reisgezelschap past.

Bekijk actuele all inclusive reizen

Zo houden wij deze gids actueel: de prijzen in het aanbod volgen de dagelijkse import, de resortfeiten controleren wij handmatig bij de officiële hotelsites en Nederlandse aanbieders. Tijden en voorwaarden kunnen per seizoen wisselen; vraag wat voor jou doorslaggevend is altijd na bij je boeking. Samengesteld door Wes.

Verder lezen

Verder plannen

Buiten je resort

Bezienswaardigheden op Curaçao

Twintig plekken die de moeite waard zijn voor een dagje buiten het resort, genummerd van de bekendste tot de verborgen parels.

Golven slaan op de ruige kalksteenkust van Shete Boka National Park aan de noordkust van CuraçaoNatuurpark5

Shete Boka National Park

Ruige noordkust met boka's waar golven met kracht naar binnen slaan, zoals de zeegrot van Boka Tabla en het blaasgat Boka Pistol.

Locatie
Snorkelaars in helder turquoise water bij de rotskust van CuraçaoSnorkelen en duiken6

Tugboat-wrak

Kleine sleepboot op slechts enkele meters diepte bij Caracasbaai, begroeid met koraal en sponzen en ideaal voor snorkelaars.

Locatie
Duiker onder een boot in het heldere blauwe water rond CuraçaoSnorkelen en duiken7

Duiken op Curaçao

Een van de bekendste duikbestemmingen van het Caribisch gebied, met tientallen riffen die je rechtstreeks vanaf het strand bereikt.

Locatie
Zeeschildpad zwemt in helder turquoise water boven de zandbodem bij CuraçaoDieren kijken8

Playa Piskado

Kleine vissersbaai bij Westpunt waar je tijdens het snorkelen vaak zeeschildpadden ziet, dicht bij de kust.

Locatie
Stalactieten en stalagmieten in de kalksteengrot van Hato op CuraçaoGrot9

Grotten van Hato

Grottenstelsel in oud koraalkalksteen bij de luchthaven, met stalactieten en stalagmieten en een begeleide rondleiding.

Locatie
Dolfijnen zwemmen in het zeewater bij het Curaçao Sea AquariumDieren kijken11

Curaçao Sea Aquarium

Aquarium aan zee bij Mambo Beach, waar natuurlijk zeewater door de bakken wordt gepompt; vooral leuk voor gezinnen.

Locatie
Opspattend zeewater tegen de rotskust bij de Blue Room Cave aan de westkust van CuraçaoSnorkelen en duiken12

Blue Room Cave

Zeegrot aan de westkust die van binnen blauw oplicht door het zonlicht; je komt er zwemmend of per boot.

Locatie
Kaart van Curaçao met de ligging van Kurá Hulanda MuseumMuseum en erfgoed14

Kurá Hulanda Museum

Historisch museum in Otrobanda over de trans-Atlantische slavenhandel en de invloed van Afrikaanse culturen op het Caribisch gebied.

Locatie
Kaart van Curaçao met de ligging van Mikvé Israël-Emanuel SynagogeMuseum en erfgoed15

Mikvé Israël-Emanuel Synagoge

De oudste synagoge van de Amerika's die nog onafgebroken in gebruik is, uit 1732, met een zandvloer en het Joods Museum ernaast.

Locatie
Kaart van Curaçao met de ligging van Landhuis ChoboloboMuseum en erfgoed16

Landhuis Chobolobo

Historisch landhuis in Willemstad waar Senior & Co sinds 1946 de Curaçao-likeur maakt van de schil van de laraha.

Locatie
Kaart van Curaçao met de ligging van Watamula en WestpuntSnorkelen en duiken20

Watamula en Westpunt

Duiklocatie voor ervaren duikers in het uiterste westen, met koraalvelden en wisselende stroming, in de mooie streek rond Westpunt.

Locatie

Bekijk alle bezienswaardigheden op de kaart